O mne

Moja fotka
Slovakia
Tvrdíme, že nechceme byť klamaní, ale pravdy sa bojíme.

utorok 8. apríla 2014

Láska je hodvábna šatka

    Čo je to láska? Pocit, emócia. Láska... Najkrajšie obdobie v živote človeka. Všetko rozvoniava ako čerstvo napečené buchty. Keď je človek zaľúbený, má najsilnejšiu moc.
    V období zaľúbenia neexistujú prekážky. Dievčatám sa červenajú líčka. Chlapci sa usmievajú od ucha k uchu, ako keby vyhrali medailu. Krásny je ten pocit, keď chcete byť len s ňou, alebo s ním. Keď ste zaľúbený vraciate sa do detských čias. Sneh nie je len studený a biely, ale je ako cukor. Krásny, sladký cukor. Život je zrazu krajší a lepší. Až moc jednoduchý. Chladná jeseň nie je pre zaľúbeného problém. Nie je mu zima, lebo má na sebe hodvábnu šatku z lásky.
    Keď ste s milovanou osobou... Ten pocit bezpečia. Na nezaplatenie. V naručí našej milovanej osoby sme ako vo vatovej perinke. Ako v oblakoch. Pre dievča je jeho hlas ako vznešená melódia. Malebná. Pre neho sú jej vlasy ako voňavý jarný vánok.
    Marcel Poust raz povedal:
 „ V živote nie je dôležitá osoba, ktorú milujete, ale skutočnosť, že milujete." Pretože milovať dokáže hocikto ale žiť len pre jednu osobu málokto.
    V lásku treba veriť a nebojte sa... Láska si Vás vždy nájde. Pravá láska pretrvá, aj keď nie je opätovaná. 

2 komentáre: