O mne

Moja fotka
Slovakia
Tvrdíme, že nechceme byť klamaní, ale pravdy sa bojíme.

streda 18. septembra 2013

Najdojímavejšie Vianoce

Príbeh vznikol, lebo som ho chcela poslať do súťaže (ešte minulý rok) , ale nakoniec som ho neposlala. Zdal sa mi byť o ničom. Téma bola Najdojímavejšie Vianoce a mne sa páčila takáto predstava:
                
Vianoce majú byť sviadkami pokoja a majú byť strávené s tými, ktorých máme radi. Toto nie je ani náhodou môj prípad. Kristián je môj frajer a ja s ním nemôžem tráviť Vianoce. Jeho rodičia sa rozhodli tráviť tieto najkrajšie sviadky v roku na nejakej horskej chate v Alpách, v Rakúsku. Budú to zrejme veľmi nudné Vianoce.  
Každý deň som chodila hrať hokej a korčuľovať sa. Sama. Nie s Kristiánom. Chýba mi. Chýba mi tak, ako Jerrymu chýba Tom a Tomovi, Jerry. Duchom neprítomná som pozerala do okna a rozmýšľala nad nesmrteľnosťou chrústa. Chýbali presne dva dni do Vianoc. 
    -Štedrý večer nááástal!- ozývalo sa zo slúchatiek. Čo iné mi chýba? Hudba je mojim liekom na trápenie. 
O DVA DNI
Tak a je to tu, ten deň kedy som najsmutnejší človek na svete. On tu nie je. Neoslavuje Vianoce so mnou. 
Po Štedrej večeri a po rozbalovaní darčekov, som pod oknom v mojej izbe videla blikať displej môjho mobilu. Prišla mi SMS-ka! Od Kristiána! Nakoniec si asi na mňa spomenul... 
,,POZRI SA VON OKNOM!´´
Stál tam Kristián. Vraj nešli tak som ho so slzami v očiach som pozvala dnu. Pozerali sme spolu Popolušku, vymenili sme si darčeky a boli sme šťastní. Toto boli moje najdojímavejšie Vianoce!


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára